TARİHÇE

Firmamız 1985 yılında Hasan Çatal tarafından Taşköprü Emniyet Ekspres adı altında faaliyetine başlamıştır. 1991 yılına kadar böyle devam etmiştir. 1991 yılında Taşköprü Güven olarak yeni bir yapılanmaya girmiştir. Taşköprü-Kastamonu-İstanbul-Samsun güzergahında hizmet vermiştir. 2001 yılında ismini Kastamonu Güven olarak değiştirmiştir. Bütün Kastamonu halkına hitap etmeye başlamıştır. Hala bu isimle Taşköprü-Kastamonu-İstanbul-Samsun yolunda bütün Kastamonu halkına hizmet etmeye devam etmektedir.


MİSYONUMUZ

Şahsı ve Firma olarak konuklarımıza ve personelimize karşı olan sevgi, saygı ve dürüstlüğü korumak, topluma ve çevreye karşı olan sorumluluğumuzu uygulayıp yaşatacak örnek davranışlarda bulunmak. Çağdaş ve Bilimsel alandaki gelişmeler takip edilip elektronik çağın gerektirdiği hizmetlerin devreye sokularak her türlü gelişmeye açık olmak.

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının karşılanması için tüm olanakların üst seviyede sunularak hizmetlerinin karşılanması temel hedeflerimizdir.


VİZYONUMUZ

Üst düzeyde kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanması ve de sektörümüzde ilk sırada yer almaktır. Yenilikçi hizmetlerimiz doğrultusunda 2008-2009 Mercedes-Travego marka üst sınf otobüslerimiz yolcularımızın hizmetine sunulmuştur. Tüm gişe işlemlerimizi son teknoloji ürünleri olan bilgisayarla seri ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Konuklarımızın seyahat öncesi ve sonrasındaki tüm beklenti ve ihtiyaçlarının karşılanması, güvenli ve kaliteli bir yolculuk sağlayarak yerlerine ulaştırılmasıdır.
Günümüzün devamlı gelişen şartlarına uyum sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Tüm personelimiz (Şube Çalışanları, Şoför, Host ve Muavinler) her bakımdan belirli aralıklarda denetlenmekte olup yolculuk sırasında müşteri memnuniyetiyle ilgili olarak anket yapılmakta olup eksiklerimiz giderilmektedir. Çünkü bizim için her yeni gün yeni bir başlangıç demektir.

Firmamızın anlaşmalı olduğu lüks birinci sınıf mola tesisleri de ayrıca denetlenmekte olup siz sayın yolcularımıza daha kaliteli bir hizmet verilmesi sağlanmaktadır.

Firmamıza ait çeşitli il ve ilçelerde bulunan şube merkezleri, şubelerimiz denetlenerek sizlere daha iyi bir hizmet sunulması sağlanmaktadır.

Otobüslerimizin bakımları periyodik bir şekilde yetkili servislerce yapılmakta olup daha güvenli bir yolculuk yapılması sağlanmaktadır. Otobüslerimizde ve şubelerimizde müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlı olarak personel alımlarında tecrübe, saygı, disiplin, temizlik ve güleryüze önem verilerek tercih yapılmakta olup kaliteli ve konusunda uzman personel ile hizmet verilmesi sağlanmaktadır.


LOGOMUZ

Güvenin anlamı “kuşku duymadan bağlanma, inanma ve cesaret” demektir ki bu da bizim yıllar boyu süre gelen ve devam edecek olan kalite politikamızda yer alan siz sayın yolcularımızla bağlılık ve dayanışma bu alandaki cesaretimizin göstergesidir.


TURİZM TAŞIMACILIĞI

Firmamız ulusal düzeydeki turizm potansiyeline uygun olarak yurdumuzun her şehrine ekonomik ve kültürel yaşamdaki, kongre-seminer, bayi toplantıları, sportif ve sosyal aktivitelere özel turlar alanlarında da hizmet vermekte olup seyahat edecek turist grupları içinde özel indirim programları uygulayarak cazip olanaklar sağlamaktadır.


HİZMETLERİMİZ

Yolcularımızın firmaya gelmeden telefonla rezervasyonlarının gerçekleşmesi ve ilgili şubelere yönlendirilmesi Şube yolcularının belirli saatlerde şubelerimizden servis araçlarımızla alınarak otogara getirilmesi hizmetinin sunulması Müşterilerimizin şube personelimiz tarafından karşılanıp gişe işlemlerinin seri ve hızlı bir şekilde yapılması Bagaj işlemlerinin ilgili personelimiz tarafından hızlı bir şekilde yapılması Otobüs kalkış saatine kadar müşterilere içecek ikramının yapılması Araçlarımızda seyahat esnasında hijyenik koşullarda saklanan marka ürünlerden oluşan sıcak-soğuk içecek, bisküvi ve kek çeşitlerinden oluşan menü siz sayın müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamızın anlaşmalı olduğu lüks dinlenme tesislerinde iki ayrı yerde mola verilerek her türlü ihtiyaçlarının giderilmesini sağlamak gerektiği yerde yardımcı olmak Otobüslerimizin otogardan ve mola yerlerinden kalkışlarında yolcularımızın sayılarak kontrol edilmesi Siz sayın yolcularımızın varış yerlerinde uyarılarak emniyetli bir şekilde otobüsten inişinin sağlanması ev adınıza ait olan eşyalarınızın tesliminin yapılması.

Servis kullanacak olan yolcularımızın emniyetli ve bir şekilde otobüsten alınıp eşyalarıyla birlikte servise bindirilmesi Yolcularımızın otogar bölümünde ve şubelerimizde güleryüzlü bir şekilde karşılanıp yönlendirilmesi hizmetini sunmaktadır.

<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bileti puan kullanarak satın aldınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{iademesajidisplay}"> Biletinizi şubelerimizden yazdırabilirsiniz. Seyahat etmekten vazgeçerseniz biletinizi otobüsün kalkış saatine en az {iadekalansaat} saat kala sitemize giriş yaparak iade etmelisiniz. </p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Bilet bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL (Puan kullandınız)</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>
<p><b>{seferzamani} {nereden} - {nereye}</b> seferi için {biletadeti} adet bilet rezervasyonu yaptınız.</p> <p>PNR numaranızı (<b>{pnr}</b>) kaydetmeyi unutmayınız.</p> <p style="display:{opsiyonsonutarihidisplay}">Rezervasyonunuz {opsiyonsonutarihi} tarihine kadar geçerlidir.</p> <p style="display:{servisdisplay}">Servis : {seciliservis}</p> <p>Rezervasyon bilgileri;</p> <table class='table'> <tr> <td>Koltuk No</td> <td>Cinsiyet</td> <td>Yolcu</td> <td>Fiyat</td> </tr> {biletler} </table> <p>Toplam fiyat : {toplamfiyat} TL</p> <p>İyi yolculuklar dileriz.</p>